Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklarınız da belirli aralıklarla temizlenmelidir. Düzenli olarak silseniz ve bazı lekelerin koltuklarınızdan çıkması için koltuk yıkama hizmeti almanız gerekir. Şanlı Temizlik olarak sizlere yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz evinize gelerek her türlü koltuğunuzu kaliteli malzeme ve son model ekipmanlarla yıkar ve ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlar.

Yoğun kullanım sonucu kirlenen koltuklarınızı sizin için yıkıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde kuruma süresi döşeme türü ve durumuna göre farklılık gösterir. Evlerde yapılan koltuk yıkama işlemlerinde özel ekipmanlar kullanıyoruz. Bu konuda profesyonel olan ekiplerimiz süreç boyunca titiz davranır ve koltuklarınız zarar görmeden uzman personellerimiz tarafından yıkanır.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetleri

Evlerinizde yerinde koltuk yıkama hizmetleri kapsamında çalışırken öncelikle koltuğunuzun üzerinde yer alan tozları elektrik süpürgesi yardımıyla alıyoruz. Daha sonra özel olarak üretilen koltuk yıkama deterjanlarını kullanarak ekiplerimiz tarafından koltuklarınız yıkanıyor. Yıkama sonrasında koltuklarınızın döşemelerinin nemli kalmasını önlemek adına kurutma makinelerimizi devreye sokuyoruz.

Koltuk yıkama işlemi üçlü bir koltuk için ortalama 20-25 dakika kadar sürmektedir. Kurulama işlemi gerçekleştirdikten sonra koltuğunuzu bir süre kullanmamanız gerekiyor. Koltuğunuzdaki tüm lekeler yıkama işlemi sonrasında çıkacaktır. Koltuk yıkama konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız tek yapmanız gereken profesyonel ekiplerimizle iletişime geçmektir. Koltuklarınızda beklenmeyen lekeler oluştuğunda kendiniz önlem almaya çalışmayın. Bunun için inatçı kir ve lekelere karşı profesyonel koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama Fiyatları

Yerinde koltuk yıkama fiyatları; yıkanacak koltukların sayısı, yıkanacak koltukların boyutu, koltuklarınızın yapısına göre değişmektedir. Koltuklarınızın yıkanması adına fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koltuk yıkama konusunda sabit bir fiyat uygulaması olsa da bize gerekli bilgileri verdikten sonra ekiplerimiz sizler için özel bir fiyat teklifi oluşturacaktır.

İstanbul’un her yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk yıkama hizmetimizde kaliteli ekipmanlarla ve profesyonel personellerle uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. 15 yıllık tecrübemizle ve koltuk yıkama sektöründe öncü konumumuzla koltuk takımlarınızın kirlenmesinden korkmayın. Ekiplerimiz birkaç saat içinde tüm koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyor. Temiz ve hijyenik koltuklar için hemen bize ulaşabilirsiniz.