Mermer Silim ve Cilalama

Mermerler kendi yapısına göre parlak, temizlenebilen ve estetik görüntüye sahip bir zemin kaplamasıdır. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen zemin kaplama uygulamaları arasında yer alır. Belirli bir kullanım süreci sonunda mermerde lekeler oluşabilir. Bu lekeler yüzünden doğal rengini ve parlaklığını kaybeder. Bu durumda mermer silim ve cilalama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şanlı Temizlik olarak mermer silim makinelerimiz ve uzman personellerimizle tertemiz ve yeniden parıl parıl olan mermerleri sizlere sunuyoruz. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ya da apartmanlarınızda kullandığınız mermerleri belirli dönemlerde temizletmeniz gerekir. Bu süreçte verdiğimiz hizmette özel cihaz ve malzemeler kullanıyoruz. Mermerlerinizi temizletmek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar estetik görünümünü devam ettirmek için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mermer Silim ve Cilalama Hizmetleri

Dışarıdan gelen etkilere karşı mermerler parlaklık, temizlik ve canlı görünümünü yitirir. Bu özelliklerini geri kazanması için mermer silim ve cilalama hizmetleri gerçekleştirilir. Kullandığımız özel cihazlar yüzeydeki lekeleri temizlerken diğer taraftan da çatlakları fark edilmez hale getirir. Böylece mermer yüzeyler yeniden estetik bir görünüm kazanır. Mermer yüzeyler kullanım sıklığı ve görülen hasarlara ve farklı sıklıkta silmelere göre kirlenebilir.

Mermer silme ve parlatma çalışmalarımızda firmamız çok özel makineler kullanır. Son teknoloji makinelerle birlikte apartman, mağaza, salon, iş yeri ya da alışveriş merkezi gibi tüm alanlarda mermer silme ve parlatma hizmeti veriyoruz. Bu alanda tecrübeli personellerimiz sayesinde geri dönüşü olmayan hasar gibi durumlar olmadan mermerinizin türüne göre en uygun malzemeyle temizleme ve parlatma işlemini yapıyoruz.

Mermer Silim ve Cilalama Fiyatları

Mermer silim ve cilalama fiyatları; mermerinizi türüne, silinecek mermerlerin sayısına ve genişliğine, işlemde kullanılacak malzemelere, görev alacak personel sayısına göre değişir. Mermerlerinizin hijyenik hale gelmesini ve ilk gün olduğu gibi parlak görünmesini istiyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zamanla bozulan ve estetik görüntüsünü yitiren mermerlerinizi yeniden eski formuna kavuşturuyoruz. Sizlere hem görsel hem de sağlıklı kullanım açısından özel malzemelerle mermer silim ve cilalama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.