Dezenfeksiyon Hizmetleri

İçinde bulunduğumuz süreçte pandemi koşulları her türlü yaşam alanının düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekliliğini ortaya koydu. Artık evler, binalar, kamu kurumları, özel kurumlar ve ofisler belli aralıklarla Covid-19 gibi virüslere karşı dezenfekte ediliyor. Şanlı Temizlik olarak bakanlık koşullarına uygun şekilde dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Yaşam alanlarınızın hijyenik hale gelmesi ve bakteri oluşumuna karşı güvenli alanlar olabilmesi için düzenli olarak dezenfekte işlemi yaptırabilirsiniz. Daha önce yapılan dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan malzemelerin önemli bir bölümü işlevsizdir. Firmamızın kullandığı en kaliteli dezenfekte malzemeleriyle yaşam alanlarınızda hijyeni sağlayabilirsiniz. Personellerimizin deneyimi ve kaliteli malzeme ile ekipmanlarımızla birlikte sizlere bu konuda son derece profesyonel hizmet veriyoruz.

Bina Dezenfeksiyon Hizmeti

Yaşam alanlarının artık salgına karşı güvenli hale gelebilmesi için dezenfekte edilmesi gerekiyor. Bunun için uzman personellerimizle yerinde dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz. Günümüzde sadece yaşam alanları değil, toplu taşıma araçları ya da kişisel araçlar da düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Binalarınızda da düzenli olarak isteğinize bağlı temizlik hizmetimize ek olarak dezenfekte çalışmaları da yapıyoruz.

Şanlı Temizlik bünyesinde sizler de düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz dezenfekte işlemi kapsamında yaşam alanlarınızda sağlıklı önlemler alabilirsiniz. Salgına yakalanmamak adına özellikle toplu hareket edilen bina alanlarında, sitelerde ya da ofislerde mutlaka dezenfeksiyon işlemi yapılmalıdır. Bu konuda detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmeti Fiyatları

Dezenfeksiyon hizmeti fiyatları; dezenfekte edilecek alanın genişliği, dezenfekte edilecek alanın yapısı, çalışma sırasında kullanılacak ekipman ve malzemelere göre değişmektedir. Fiyat teklifimizi duymak istiyorsanız hemen bizi arayın ve gerekli bilgileri verdikten sonra fiyat teklifimizi duyun. Sizler için profesyonel dezenfeksiyon işlemlerini titiz bir şekilde pandemi kurallarını dikkate alarak gerçekleştiriyoruz.

Dezenfeksiyon yapılacak alan boş olduğunda ya da en seyrek saatlerinde gerekli çalışmaları kısa süre içinde tamamlıyoruz. Ekiplerimiz özel kıyafetlerle çalışmalarını yürütüyor. İşlem yapılan alanlar artık hijyenik ve virüse karşı korunaklı hale geliyor. Sizi ve sevdiklerinizi virüsten korumak için maske, sosyal mesafe ve temizlik çok önemlidir. Temizlik kapsamında dezenfeksiyon hizmeti için hemen bize ulaşabilirsiniz.