Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti, evlerinizin düzenli olarak temizlenmesi için verilen hizmettir. Bu hizmetimizden mevsimlik ya da dönemli olarak faydalanabileceğiniz gibi düzenli olarak da temizlik personellerimizin evinize gelmesini isteyebilirsiniz. Günlük hayatta yoğunsanız ya da ev işlerine yetişemiyorsanız evinizin temizliği için profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz. Şanlı Temizlik olarak her türlü ev temizliğinde görev alıyoruz.

Evlerinizin temizliği için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Evinizin genişliği, istediğiniz temizlik hizmetinin nitelikleri, hizmetin süresine göre göndereceğimiz temizlik personellerini belirleyelim. Tüm temizlik çalışmalarımızda titiz hareket ediyor ve sizlere en profesyonel temizlik hizmetlerini vermeye çalışıyoruz. Evinizi İstanbul’un neresinde olursa olsun belirttiğiniz saat ve tarihte uzman ekiplerimizle köşe bucak temizliyoruz.

Ev Temizliği Hizmetleri

Ev temizliği hizmetleri konusunda ekiplerimiz profesyonel şekilde çalışıyor. Temizlik işlemlerimiz kapsamında mutfak temizliği, oturma odası temizliği, balkon temizliği, cam temizliği, mutfak dolabı temizliği, fayans temizliği, toz alma, dolap temizliği gibi tüm konularda sizlere destek oluyoruz. Temizlik hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilir ve ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz.
Temizlik hizmetleri kapsamında sizi dinledikten sonra istediğiniz hizmete göre personel sayısı ve temizlik süresi belirleniyor. Temizlik işlemi için yarım gün ya da tam gün destek alabilirsiniz. Ayrıca tek personel ya da birden fazla personel de evinizin durumuna göre temizlik hizmetinde görev almaktadır. Ev temizliği konusunda hemen bizimle iletişime geçin.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları; yapılacak temizlik hizmetinin niteliği, temizlenecek evin alanı, genişliği, görev alacak personel sayısı ve temizlik hizmetinin süresine göre belirlenir. Temizlik hizmeti hakkında fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayın. Bize istediğiniz hizmeti anlatın ve ekiplerimiz gerekli temizlik planlamasını yaptıktan sonra temizlik hizmeti için sizlere fiyat teklifi sunsun.

Fiyat teklifinin ardından belirttiğiniz saat ve tarihte adresinize gelelim ve hemen temizlik hizmetine başlayalım. Ev temizliği konusunda geri dönütlerinizi bize verirseniz sizin için daha nitelikli hizmet verebiliriz. En profesyonel ev temizliği hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Diğer temizlik işlemleri hakkında bilgi almak ve ev temizliği yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.