Apartman Temizliği

Her apartmanın temel giderleri arasında apartman temizliği yer alıyor. Birçok apartman bu işi çevresinden temin ettiği gündelikçi kişilerle gerçekleştiriyor. Ancak bu süreçte iş güvenliği önlemleri olmadığı ve kişinin sigortası olmadığı için bir kaza yaşandığında apartman yönetimi büyük sıkıntı yaşayabiliyor. Sizin için Şanlı Temizlik olarak profesyonel apartman temizliği hizmeti veriyoruz.

Apartmanlarınızı düzenli aralıklarla köşe bucak temizliyor ve her köşesinin hijyenik olmasını sağlıyoruz. Apartmanlar temizlenirken özel malzemeler kullanıyor ve işimizi kusursuz yapmak için deneyimli personeller yolluyoruz. İsteğinize bağlı olarak her hafta personel yollayabildiğimiz gibi her gün ya da iki haftada bir de apartman temizliği yapılabilmektedir. Temizlik günleri ve sıklığı tamamen size bağlıdır.

Apartman Temizliği Hizmeti

Apartman temizliği hizmeti için deneyimli personellerle çalışmayı tercih ediyoruz. Çünkü apartmanların sadece bir paspas atılarak temizlenmesi anlayışını doğru bulmuyoruz. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde apartmanlarınızın hem temiz hem de hijyenik olmasına uğraşıyoruz. Bu yüzden temizlik sürecinde en kaliteli ve hijyen konusunda başarılı malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Apartmanlarınızda merdiven, koridor, yönetim odası, kapı önü, duvarlar gibi her bölgenin temizlenmesine özen gösteriyoruz. Temizlik hizmetimiz kapsamında sizlere apartman büyüklüğü ve talebinize göre birden fazla personel de yollayabiliyoruz. Apartman ya da sitelerinizin her zaman temiz olması ve hijyeninin sağlanması adına güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Apartman Temizliği Fiyatları

Apartman temizliği fiyatları; apartmanınızın kat sayısı, yapılacak temizlik hizmetine dahil olan süreçler, temizlikte görev alacak personel sayısı, kullanılacak ekipman ve malzemeler, temizlik yapılma sıklığı gibi durumlara bağlı olarak değişebiliyor. İsteğinize bağlı olarak apartmanınıza her gün temizlik hizmeti verecek personel temini de gerçekleştirebiliyoruz. Sitelerle temizlik sözleşmeleri imzalayarak çalışabiliriz.

Şanlı Temizlik olarak İstanbul’un her yerine temizlik hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz daha sağlıklı yaşam alanları için apartmanlarınızın her köşesini temizliyor. Apartmanınızın her zaman temiz gözükmesi, prestijli ve estetik bir yaşam alanına dönmesi için bizimle çalışabilirsiniz. Temizlik işlemleri için randevu alabilir ya da aklınıza takılan soruları iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak hemen sorabilirsiniz.