İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat aşamasından sonra yaşam alanlarının oturmaya ve yerleşmeye hazır hale gelmesi için inşaat sonrası temizlik hizmeti verilmesi gerekir. Bu işlemi kendi başınıza yapmanız zordur. Ayrıca temizlik konusunda hizmet veren her firma da profesyonel olarak bu hizmeti veremez. Şanlı Temizlik olarak inşaat sonrasında temizlik işlemlerinizi deneyimli personellerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Kaba inşaat temizliği olarak da geçen bu hizmet kapsamında iş yeri, dükkan, mağaza, ofis, ev, laboratuvar, hastane, okul, site , kamu binaları yada özel kurumlara ait alanlarda tadilat ve yapım aşamasından sonra bırakılan ve temizlenmesi zor olan kirleri en kısa sürede temizleyerek yaşam alanlarınızı oturmaya hazır hale getiriyoruz.,

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrası temizlik hizmeti kapsamında sizlere profesyonel anlamda destek oluyoruz. İnşaattan sonra kaba pislik olarak tabir edilen pislikleri temizliyoruz. Daha sonra bazı alanların özel olarak temizlenmesini sağlıyoruz. İnşaat temizliğinde camların önündeki ürünlerin sökülmesi, sıva ve harçların sökülmesi gibi tüm işlemleri titiz bir şekilde ekiplerimizle yerine getiriyoruz.

İnşaat tamamlandıktan sonra yapılan kaba temizliği isterseniz daire bazında isterseniz de geniş alanlarda yapabiliyoruz. Bu konuda gerekli ekipmanlarımızı getirerek yaşam alanlarınızı oturmaya hazır hale getiriyoruz. Yaşam alanlarınızın hijyenik ve tertemiz olmasını istiyorsanız inşaat sonrası temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Daha sonra sizlere genel temizlik konusunda da hizmet verebiliriz. Temizlik konusunda destek almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizli fiyatları; temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne, temizlik işleminde görev alacak personel sayısına , temizlik hizmetine dahi olacak işlemlere, temizlik işleminin süresine göre değişmektedir. Bu hizmetimiz için fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi ardından onay verdiğiniz anda belirtilen tarihte ve saatte ekiplerimiz adresinize geliyor.

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz Şanlı Temizlik tecrübesiyle, profesyonel personellerimiz ve en kaliteli malzeme ile ekipmanlarımız kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle fayans ve mermer gibi alanlarda inşaata ya da tadilata bağlı olan kaba pislikleri özel yöntemlerle çıkarıyoruz. İnşaat sonrası temizlik hizmetimizden yararlanmak ya da randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.