Hakkımızda

Şanlı Temizlik Şirketi olarak yaşam alanlarınıza hijyeni getirmek ve tüm yaşam alanlarının sağlıklı hale gelmesini sağlamak adına 2005 yılında yolculuğumuza başladık. Firmamız bireysel ya da ticari firmalara temizlik hizmeti vermektedir. İstanbul Kağıthane’de faaliyete başlayan işletmemiz İstanbul’un her yerine profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, dış cephe temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, plaza temizliği gibi birçok konuda hizmet veriyoruz. Temizlik işlerinde görev alan personellerimizin tamamını yetiştiriyoruz. Uzmanlık alanına göre temizlik personeli yetiştirerek alacağınız hizmette profesyonel olan kişilerle çalışmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel temizlik hizmetlerimiz İstanbul’un her yerine götürüyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine temizlik hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti üzerine yürütüyoruz. Sizlerden aldığımız dönütlerle ilerleyen çalışmalarımızda kendimizi güncelliyoruz. Temizlik hizmetleri konusunda alanında en başarılı firmalar arasında yer alan şirketimiz her sektörde güçlü referanslarıyla yaşam alanlarınızı temizlemek adına sizlere destek oluyor.

Çalışmalarımız sırasında en son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız malzemelerin tamamını çevre dostu ürünler arasından seçiyoruz. Yaşam alanlarınızın hijyenik hale gelmesi için özenle çalışan ekip üyelerimiz sizlerden gelen taleplere karşı da çok hassas davranmaktadır.

Kaliteli temizlik hizmetini en uygun fiyata sizlere getirmek için çaba sarf ediyoruz. 15 yıllık tecrübeyle tüm temizlik işlemlerinizde bizimle çalışabilirsiniz. Evinizi, ofisinizi ya da diğer yaşam alanlarınızı sizlere temiz bir şekilde teslim edecek şekilde çalışıyoruz.