Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti duvardan duvara halılar ya da taşınamayan halılar için özel olarak tasarlanmış bir yöntemdir. Özellikle iş yeri, kamu kurumları ve özel kuruluşlarda yer alan halıları gelip yerinde yıkıyoruz. Şanlı Temizlik olarak adresinizde yıkadığımız halılarda özel ekipmanlar, temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Ayrıca personellerimiz de bu konuda son derece profesyonel hareket eder.

Firmamız İstanbul’un her yerinde adresinizde halı yıkama hizmeti vermektedir. Kullandığımız ekipmanlar ve halı yıkama yöntemleri halınızın yapısına göre değişiyor. Halılarınızı ilk günkü haliyle almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Hijyenik ve estetik bir halıya kavuşabilmek için halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Yerinde halı yıkama hizmetleri kapsamında her yöntemde özel yıkama makineleri kullanıyoruz. Bu makinelerde halı yıkama işlemi su ve temizlik maddesi karışımıyla gerçekleştiriliyor. Makinenin içinde su ve temizlik maddesi karışımını ısıtmakla görevli olan bir dahili ısıtıcı vardır. Küçük jeller temizleyici halıya boşaltılıyor. Daha sonra temizleyici madde de yumuşak döner fırçalar yardımıyla halı içine yayılıyor. Temizleyici kir partiküllerini yüzeye çıkarıyor. Makineler emiş gücü yüksek olduğu için hem sıvıyı hem de kiri çekiyor.

Halı yıkama sektöründe son teknoloji ekipmanlarını kullanan Şanlı Temizlik halı yüzeyini çok hafif nemli bırakır. Böylece halılarınız adresinizde birkaç saat içinde kuruyacaktır. Güçlü halı yıkama makinelerimiz halınızı temizlerken kurutmak için sıcak hava veren ekipmanları barındırır. Böylece yıkama sonrasında halılarınız size kuru olarak teslim edilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Yerinde halı yıkama fiyatları; halınızın türüne, halınızın metrekaresine, halınızın büyüklüğüne, halınızın yapısına göre değişmektedir. Halı yıkama işlemlerinde sabit fiyat uyguluyoruz. Ancak halı türleri arasında metrekare fiyatları değişiklik gösteriyor. Ayrıca halı yıkamada kullanılan yöntemler de fiyatlar üzerinde etkili oluyor.

Yerinde halı yıkama hizmetimiz kapsamında buharla halı yıkama, köpükle halı yıkama, şampuanla halı yıkama, kuru halı yıkama ya da bonnet halı yıkama gibi yöntemler kullanıyoruz. Adresinize gelerek tüm halılarınızı özenle yıkayalım. Randevu almak, fiyat bilgisi almak ve detaylı sorularınızı sormak için bize hemen ulaşabilirsiniz.