Ofis Temizliği

Ofis temizliği, düzenli olarak ofisteki alanların temizlenmesine yönelik verilen hizmettir. Son yıllarda firmalar ofis temizliği konusunda özel olarak personel ve malzeme barındırmamak adına daha maliyetsiz olan ofis temizliği hizmeti konusunda profesyonel destek almaktadır. Firmamız İstanbul’un her yerinde birçok firmaya profesyonel ofis temizliğinde hizmet vermektedir. Ofislerinizde ortak alanların temizlenmesi, merdiven temizliği, kişisel ofislerin temizlenmesi, cam temizliği ve tuvalet temizliği gibi tüm konularda sizlere yardımcı oluyoruz.

Ofislerinizin düzenli olarak temizlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde ofislerinizi istediğiniz şekilde temizliyor ve size teslim ediyoruz. Ofislerinizin temizlenmesi için düzenli personel temini ya da belirttiğiniz zaman personel temini yapabiliyoruz.

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis temizliği hizmetleri kapsamında ofisinizin temizlenmesi, çöplerin alınması, merdivenlerin silinmesi, korkuluk temizliği, iç cephe cam ve dış cephe cam temizliği, olması durumunda halıfleks gibi alanların temizliğini kapsamaktadır. Sizlerin zamandan tasarruf etmeniz için ofisinizin temizliğini profesyonel ekiplerimize bırakabilirsiniz. Bu konuda size destek olacak olan ekiplerimiz ofis temizliği konusunda özel olarak hizmet vermektedir.

Ofiste temizliği hizmetimizde Şanlı Temizlik olarak profesyonel personellerle görev alıyoruz. Ayrıca temizlik hizmeti kapsamında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Firmanızın kurumsal yapısına uygun olarak ofislerinizi temizliyor ve sizlere düzenli olarak bu hizmeti sağlayabiliyoruz. Ne genişlikte olursa olsun bu alanda uzman personellerle temizlik hizmetini sürdürüyoruz. Ofis temizliği konusunda bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları; ofisinizin alanı, yapılacak temizlik hizmetinin niteliği, temizlik hizmetinde görev alacak personel sayısı, özel istekleriniz ve temizlik hizmetinin haftada kaç gün verileceği gibi durumlara bağlı olarak değişiyor. Öncelikle ekiplerimiz sizler bizi aradıktan sonra ücretsiz keşif hizmeti gerçekleştiriyor. Keşif işlemimizin ardından hemen fiyat teklifi hazırlıyoruz.

Talebinize bağlı olarak sizlere düzenli bir temizlik personeli sağlayabiliyoruz. Bunun dışında ofisinizde ihtiyacınız olduğu an da personel çağırabilirsiniz. En uygun fiyatlı ve kaliteli ofis temizliği hizmeti için Şanlı Temizlik olarak yanınızdayız. Hemen randevu oluşturmak ya da bu temizlik hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.